درباره الگو سازان آسیا

 

 

مجموعه الگوسازن آسیا فعالیت خود را از سال 1386 تحت نام Digital Print Sistem و با چاپ روی لباسهای آماده آغاز کرد.

 

از همان ابتدای فعالیت به دلیل کیفیت عالی محصولات و تحویل به موقع سفارشات تولید پوشاک تبلیغاتی شرکت های بنام و معروف به ما سپرده شد.

 

اولین محصول تولیدی این شرکت تی شرت هایی با تصاویری از آثار تاریخی ایران بود که در غرفه های فروش صنایع دستی هتل های استقلال،لاله،فرودگاه بین المللی مهرآباد و غرفه کاخ سعدآباد و دیگر موزه های تهران عرضه و به فروش گذاشته شد.

 

به مرور زمان حوزه ی فعالیت مجموعه به تولید پوشاک تجاری نیز گسترش یافت.

 

حجم بالای سفارشات و الزامات دیگر ما را بر آن داشت تا کارخانه ای در منطقه آزاد تجاری چابهار تحت نام الگو سازان آسیا احداث نماییم و با جذب نیروهای داخلی و خارجی در بخش های طراحی و الگوسازی و استفاده از اپراتورهای حرفه ای زمینه ی تولید را با کیفیت عالی،قیمت مناسب،تحویل به موقع و با بهبود مستمر توسعه دهیم.

 

 

فاز اول کارخانه با خرید و تجهیز جدیدترین ماشین آلات ساخت ژاپن و با تیراژ25000 تکه در ماه در تابستان 1394 راه اندازی شد.عمده محصولات شرکت به سفارش و جهت صادرات به اروپا و دیگر کشورهای منطقه تولید می گردد و درصدی نیز بنا به درخواست مشتریان قدیمی این شرکت تولید و در بازار داخلی ایران به فروش می رسد.

 

در فاز دوم توسعه طی مدت کمتر از 26 ماه ظرفیت تولید به 50000 تکه در ماه خواهد رسید.برای ثابت نگه داشتن و حفظ کیفیت(پارچه) پروسه تولید از انتخاب نخ خام آغاز می گردد.بافت و تکمیل پارچه به مجهزترین کارخانجات دنیا سفارش داده می شود و پارچه های تولید شده با استفاده از مشاوره و طرح طراحانی از ایتالیا، ژاپن،آلمان و ایران به پوشاکی با دوخت و طرح زیبا تبدیل می گردد.

 

امیدوار هستیم بتوانیم با جلب رضایت مشتری و تولیدات مرغوب و مناسب نام ایران،قدم کوچکی در راه توسعه ی میهن عزیزمان برداریم.